گزارشی از مراسم معارفه مالک و مدیرعامل باشگاه داماش

مالک و مدیرعامل باشگاه داماش به اعضای این تیم به صورت رسمی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش، ظهر چهارشنبه و بعد از تمرین لاجوردی‌پوشان در استادیوم سردارجنگل رشت داریوش نصیری و اسماعیل شاد به ترتیب به عنوان مالک و مدیرعامل باشگاه به اعضای تیم فوتبال داماش معرفی شدند.

در ابتدای این مراسم داریوش نصیری مالک باشگاه با اشاره به اعتبار و قدمت نام داماش گفت: من اهل سیاست یا دنبال جایگاه سیاسی نیستم؛ از هیچ شخصی هم انتظار کمک مالی ندارم، اما این قول را می دهم که با قدرت و محکم پای این تیم بایستم تا در کنار هم بتوانیم این تیم را به سرمنزل مقصود برسانیم.

سپس اسماعیل شاد با فلش‌بکی به خاطرات مدیریتش در پگاه گیلان گفت: برای موفقیت باید تیم بیرون از زمین و تیم داخل زمین خوب عمل کنند، ما به عنوان تیم خارج از زمین همه جور حمایت را از تیم داخل زمین خواهیم کرد و اکنون هم در حال مذاکرات لازم جهت خرید سهمیه حضور در مسابقات کشوری هستیم و از شما میخواهم با استفاده از رهنمودهای کادرفنی آمادگی لازم جهت رساندن داماش به جایگاه واقعی‌اش را بدست آورید.

در ادامه سیامک فراهانی سرمربی داماش گیلان اظهار داشت: از روزی که تمرینات‌مان را آغاز کردیم هیچ کس در این شهر به ما سر نزد و حتی بعضی ها برای حضور در تمرین دیگر تیم های رشتی جوری برنامه ریزی می کردند تا مبادا با تمرین داماش تداخلی داشته باشد، فقط همین اشخاصی که در این مراسم هستند پای این تیم ماندند تا داماش زنده بماند.

همچنین محمد مختاری کاپیتان داماشی ها با تشکر از مجموعه مدیریتی باشگاه گفت: تنها کاری که ما بازیکنان می توانیم انجام بدهیم این است که با قدرت بجنگیم و از باشگاه هم انتظار داریم تا همچنان پرقدرت از تیم حمایت کنند تا بتوانیم دست در دست هم داماش را به جایگاه واقعی خودش بازگردانیم.

همچنین در پایان مازیار اصغرزاده مدیر روابط عمومی باشگاه داماش با اشاره به اهمیت و ارزش پیراهن داماش، خواستار رعایت اصول رفتاری و گفتاری بازیکنان جوان تیم در جامعه و فضای مجازی شد تا مبادا موجب ایجاد حواشی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *