پیام تبریک باشگاه فرهنگی ورزشی داماش در پی انتصاب فرزند برومند استان به عنوان استاندار جدید گیلان

استان گیلان با وجود پتانسیل بالقوه طبیعی و نخبگان ملی و بین‌المللی؛ اما اکثر مواقع از فقدان یک استاندار دلسوز و بومی دچار سومدیریت و عقب ماندگی‌ در حوزه های گوناگون شد.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی داماش به عنوان یک هنجار ورزشی و هویت‌طلب گیلانی، انتخاب دکتر اسدالله عباسی فرزند برومند استان به عنوان استاندار گیلان را به فال نیک می‌گیرد.

بعد از سهل‌انگاری و مسئولیت گریزی سال گذشته متولیان امر که در اتفاقی تامل‌برانگیز تیم فوتبال داماش را در ورطه نابودی قرار داد، مدیران این باشگاه گیلانی بر حسب درخواست متعدد هواداران سینه‌سوخته داماشی و همچنین تعهد اجتماعی خود در راستای نشاط اجتماعی و تزریق روحیه ورزشکاری در بین آحاد جامعه تصمیم به احیای این برند بومی و مردمی گرفته اند. اما برای رساندن داماش به جایگاه واقعی‌اش در فوتبال کشور نیازمند همیت و همکاری متولیان سیاسی و ورزشی استان هستند.

 

همچنبن در راستای درخواست خودجوش هواداران داماش بعد از این انتصاب در فضای مجازی، ضمن تبریک خدمت دکتر عباسی به عنوان نماینده عالی دولت در گیلان انتظار می‌رود در کنار توجه به مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، به معضلات ورزش استان از جمله تنها تیم فوتبال استان با پسوند گیلان(داماش) توجه ویژه شود تا بعد از سال‌ها نوار ناکامی‌ها و افول روزافزون تیم‌های فوتبال گیلان پاره شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *