پیشنهاد مطرح شده در جلسه مدیرکل ورزش و رئیس شورا؛ واگذاری معدن به شهرداری جهت تامین هزینه های دو تیم رشتی

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و رئیس شورای شهر رشت در جلسه ای به مناسبت هفته تربیت بدنی در خصوص مسائل گوناگون ورزشی شهرستان رشت از جمله نحوه حمایت از دو تیم رشتی از جمله داماش گیلان را مطرح کردند.

 

مریم بخشی به حمایت‌های شورا و شهرداری رشت از دو تیم فوتبال داماش و سپیدرود اشاره کرد و گفت: به غیر از شورا و شهرداری رشت هیچ کدام از دستگاه‌ها از دو تیم فوتبال سپیدرود و داماش حمایت مالی انجام نداده‌اند.

 

وی با تاکید به اینکه سپیدرود و داماش نیازمند حمایت‌های جدی برای بازگشت به روزهای اوج هستند بیان کرد: به اداره کل ورزش و جوانان گیلان پیشنهاد واگذاری یکی از معادن به منظور تامین هزینه‌های مربوط به این دو تیم شده است که با توجه به اینکه این اداره کل ساز و کارهای لازم را در اختیار ندارند، از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم تا با توجه به اینکه شورا و شهرداری رشت با وجود دارا بودن از ساز و کارهای لازم به منظور بهره برداری از این معدن، با واگذاری این معدن به شورا و شهرداری رشت با بهره برداری از این معدن جهت تامین هزینه‌های دو تیم داماش و سپیدرود نیز اقدامات لازم انجام شود.

 

لازم به ذکر است، هفته گذشته مدیران باشگاه داماش در جلسه‌ای با حضور  مدیرکل و مدیران ستادی اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان به تشریح شرایط و احیای مجدد لاجوردی پوشان رشتی پرداخته بودند.

 

اسماعیل شاد و مریم بخشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *